Категории

Плакаты по технике безопасности согластно ПТЕ и ПТБ

Плакаты по технике безопасности согластно ПТЕ и ПТБ
Модель: Плакаты по технике безопасности согластно ПТЕ и ПТБ
Наличие: Есть в наличии
Цена: 27.00грн.
Кол-во:     - или -   В закладки
В сравнение

Плакати з техніки безпеки згідно ПТЕ і ПТБ

 

 

 1

Обережно! Електрична напруга.

130х130х130мм 

В електроустановках напругою до і більше 1000В електростанцій і підстанцій. Закріплюється на зовнішній стороні вхідних дверей РУ (за винятком дверей КРУ і КТП, розташованих в цих пристроях); зовнішніх дверей камер вимикачів і трансформаторів; огорож струмоведучих частин, розташованих в виробничих приміщеннях; дверей щитів і зборок напругою до 1000В.

В населеній місцевості.  Встановлюється на висоті 2,5-3м від відстані між опорами менше 100м встановлюється через одну опору, при відстані більш ніж 100м і переходах через дороги на кожній опорі. При переходах через дороги, в інших випадках - збоку опори почергово з правої та лівої сторони. Плакати встановлюють на металевих і дерев'яних опорах.

 2

 

130х130х130мм 

Допускається використовувати як додатковий біля дитячих закладів і майданчиків.

 3

Стій! Напруга 

280х210 мм 

В електроустановках до і вище 1000В електростанцій і підстанцій. В ЗРУ вивішується на тимчасових огорожах струмопровідних частин, які знаходяться під робочою напругою (коли знято постійну огорожу); на тимчасових огорожах, встановлюються в проходах, куди не слід заходити; на постійних огорожах камер сусідніх з робочим місцем. В ОРУ вивішується при роботах, що виконуються з землі, на канатах і шнурах, огороджуючих робоче місце; на конструкціях, поблизу робочого місця в напрямку найближчих токоведучих частин, що знаходяться під напругою.

 4

 Випробовування. Небезпечно для життя. 

280х210 мм 

Вивішують написом назовні на обладнаних і огороджених струмопровідних частинах при підготовці робочого місця для проведення випробовування високою напругою.

 5

 Не вилазь. Уб'є 

280х210 мм 

В РУ вивішують на конструкціях сусідніх з тією, що призначена для підйому персоналу до робочого місця, розташованого на висоті.

 6

 Працювати тут 

100х100 (250х250) мм 

В електроустановках електростанцій і підстанцій. Вивішують на робочому місці. В ОРУ при огорожі робочого місця вивішують в місці проходу за огорожу.

 7

 Вилазити тут 

100х100 (250х250) мм 

Вивішують на конструкціях або на стаціонарних драбинах, по яким дозволено підйом до розташованого на висоті робочого місця.

 8

Не вмикати! Працюють люди 

80х50 (240х130) мм 

В електроустановках напругою до і вище 1000 В. Вивішують на дротах роз'єднувачів, відокремлювачів і вимикачів навантаження, на ключах і кнопках дистанційного керування на комутаційному обладнанні до 1000В (автоматах, рубильниках, вимикачах), при помилковому включенні яких може бути подано напругу на робоче місце. На приєднувачах до 1000В, не маючих в схемі комутаційних приладів, плакат вивішується біля знятих запобіжників.

 9

Не вмикати!  Робота на лінії 

80х50 (240х130) мм 

Теж саме, але вивішується на дротах, ключах і кнопках управління тих комутаційних апаратів, при помилковому включенні яких може бути подано напругу на ПЛ або КЛ, на яких працюють люди.

 10

Небезпечно! Електричне поле. 

80х50 (240х130) мм 

У ВРУ напругою 330 кВ і вище. Установлюються на висоті 1,8 м від рівня планування на огорожах дільниць, на яких рівень напруженості електричного поля вище 5кВ/м: на маршрутах обходу ВРУ; поза маршрутами обходу ВРУ, але в місцях, де можливе перебування працівників у разі виконанні інших робіт (наприклад, під низько підвішеною ошиновкою обладнання або системи шин). Плакат повинен кріпитися на спеціально для цього призначеному стовпі висотою 1,5-2м.

 11

Не відкривати! Працюють люди 

80х50 (240х130) мм 

В електроустановках електростанцій і підстанцій. вивішується на клапанах і задвижках: повітропроводів до повітрозабірника і пневматичних приводах вимикачів і роз'єднувачів, при помилковому відкриванні яких може бути подано стиснуте повітряна працюючих людей, або приведе в дію вимикач, або роз'єднувач, на якому працюють люди; на кисневих, вуглецевих і інших шляхопроводах, при помилковому відчиненні яких може виникнути небезпека для працюючих людей.

 12

Робота  під напругою.

80х50 (240х130) мм 

Вивішується на ключах керування вимикачів ПЛ, що ремонтуються, у разі виконання ремонтних робіт під напругою.

 13

Заземлено

80х50 (240х130) мм

В електроустановках електростанцій і підстанцій. Вивішують на приводах роз'єднувачів, відокремлювачів і вимикачів напруги, при помилковому включенні яких може бути подано напругу на заземлену ділянку електроустановки, а також на ключах і кнопках дистанційного управління ними.

БРЕНД-ЭНЕРГО © 2021